UWAGA ZGŁOSZENIA – I Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Muzyczno-wokalnych

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z siedzibą  w Rzepienniku Suchym zaprasza amatorskie zespoły muzyczne do udziału w I Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych i Muzyczno-Wokalnych, który odbędzie się 13 lipca 2013r. na scenie plenerowej w Rzepienniku Biskupim (przy stadionie sportowym).

Głównym celem Przeglądu jest prezentacja, popularyzacja i promocja amatorskich zespołów muzycznych i muzyczno-wokalnych, stworzenie im możliwości wymiany doświadczeń.

Występy oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody.

Konkurs adresowany jest do amatorskich zespołów muzycznych, prezentujących własne kompozycje bądź covery. Zespoły mogą prezentować dowolny rodzaj muzyki na dowolnych instrumentach muzycznych.

W załączeniu przedkładamy Regulamin Przeglądu oraz kartę zgłoszenia zespołu. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 czerwca 2013r.
Kartę zgłoszeniową wraz z płytą/plikiem mp3 oraz zdjęciami  należy przesłać na adres lub dostarczyć osobiście:

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z/s w Rzepienniku Suchym, Rzepiennik Suchy 200
33-163 Rzepiennik Strzyżewski

Dopuszcza się przesyłanie kart zgłoszeniowych wraz z załącznikami w postaci plików mailem na adres gokrzepiennik@poczta.onet.pl z zastrzeżeniem, że oryginał wraz z załącznikami przesłany zostanie do ustalonego dnia pocztą tradycyjną.

Dodatkowe informacje udzielane są mailowo lub telefonicznie.

Prosimy o spopularyzowanie Przeglądu wśród zespołów muzycznych działających na Państwa terenie

Zapraszamy!

Do pobrania: