Uroczyste otwarcie Klubu Seniora+ w Rzepienniku Strzyżewskim

W ostatnią niedzielę stycznia na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim miało miejsce uroczyste otwarcie Klubu „Seniora +”. Podczas tego wydarzenia zaproszeni goście obejrzeli występy grup kolędniczych. Na scenie pojawiły się Szczodroczki z Turzy, Grupa z Turoniem,  Szczodroki i Droby z Rzepiennika Suchego. Po występach klub seniora zaprosił wszystkich na kawę i mały poczęstunek. Organizatorami wydarzenia był Klub Seniora, Urząd Gminy w Rzepienniku Strzyżewskim oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wszystkie osoby w wieku „60+” zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach prowadzonych na świetlicy (m.in. zajęcia kulinarne, wykłady, spotkania przy kawie, ćwiczenia ruchowe) zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu : 724 345 343.