Parking przed budynkiem GOK już gotowy.

12 września nastąpił odbiór parkingu zlokalizowanego w centrum  Rzepiennika Suchego naprzeciw budynku GOK.

Budowa parkingu była możliwa dzięki środkom pozyskanym przez Radę Sołecką z  Fundacji  ,,Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej”  w ramach programu wspierania aktywności lokalnej na terenach wiejskich  – Razem Możemy Więcej.

Pozostała kwota pochodziła z funduszu Gminy Rzepiennik Strzyżewski (I etap budowy), Rady Sołeckiej, OSP Rzepiennik Suchy  oraz KPD Bigosik działającego w ramach Stowarzyszenia Rzepiennik Jutra.

Realizacja projektu przyczyniła się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańcom Rzepiennika Suchego, polepszenia współpracy między organizacjami działającymi na terenie wsi, zwiększenia atrakcyjności wsi.

Parking wykonała firma FAMILIA Mateusza Dzikiego ze Strzeszyna.

W imieniu Rady Sołeckiej dziękuję wszystkim, którzy mieli swój wkład w budowę parkingu:

– Urzędowi Gminy

– OSP Rzepiennik Suchy