Rzepiennik zaprasza rzeźbiarzy!

Miło nam zaprosić wszystkich rzeźbiarzy (również amatorów) oraz mieszkańców gminy Rzepiennik Strzyżewski i okolic na kolejny Rzepiennicki Plener Rzeźbiarski, który odbędzie się w dniach 14-18 lipca br.

Jeżeli masz ochotę wykonać prace pod okiem profesjonalisty i pouczyć się nieco sztuki rzeźbiarskiej od  artystów dołącz do nas! Zabierz ze sobą potrzebny sprzęt, narzędzia i w dowolny z wyznaczonych dni przyjdź na plac rekreacyjny przy sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim.

Jeżeli zdecydujesz się wykonaną przez siebie rzeźbę zostawić dla organizatora, zapewnimy Ci także materiał do pracy (drewno).

Każda z wyrzeźbionych prac zostanie wyeksponowana podczas otwartej  już 19 lipca poplenerowej wystawy rzeźbiarskiej.

Serdecznie zapraszamy!