Spotkanie autorskie z Anną Szepielak

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzepienniku Strzyżewskim miała przyjemność gościć na spotkaniu autorskim Annę J. Szepielak- autorkę literatury kobiecej.

Z zawodu jest nauczycielką i bibliotekarką, choć kiedyś marzyła, by studiować w Wyższej Szkole Teatralnej.
Przed debiutem literackim (w 2010 roku) publikowała głównie teksty z zakresu oświaty, a następnie artykuły na jednym z portali internetowych; współpracowała także z regionalnym tygodnikiem, w którym ukazywały się jej artykuły i recenzje nowości wydawniczych.
Prowadzi blog autorski Zaściankowe pisanie oraz blog Zaściankowe slow life, czyli o tym i owym.
W końcowej części spotkania, które przebiegało w bardzo miłej atmosferze, Anna Szepielak podpisywała książki, rozdawała autografy.
Uczestników spotkania czekał także słodki poczęstunek.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”