Dzień Dziecka

1 czerwca pogoda nie sprzyjała imprezie plenerowej, jednak nie przeszkodziła najmłodszym w dobrej zabawie w tym szczególnym dla nich dniu. Dzieci i ich rodzice oraz dziadkowie punktualnie przybyli do sali widowiskowej w Rzepienniku Strzyżewskim, aby razem świętować Dzień Dziecka.

Na scenie rozegrał się finał I Gminnego Konkursu MAM TALENT 2013. Jury w składzie: Urszula Czyżykiewicz – animator kultury, Bogdan Wróbel – muzyk, pedagog, właściciel studia nagraniowego oraz Leszek Kras – muzyk, wokalista i gitarzysta w zespole VENUS oceniło 13 występów i przyznało:

w kategorii szkoła podstawowa:

wyróżnienie – grupa taneczna z Rzepiennika Suchego

III miejsce – Jolanta Bugno

II miejsce – Natalia Ryba

I miejsce – grupa taneczna z Rzepiennika Biskupiego

w kategorii gimnazjum:

III miejsce – Dawid Wantuch

II miejsce – zespół muzyczny w składzie Klaudia Gąsior, Milena Fudala i Piotr Wilga

I miejsce – zespół AVANTI

Grand Prix zdobyła Julia Roman

Kiedy emocje opadły na scenie pojawił się Teatr Lalek PINOKIO, który bawił dzieci  duże i małe. Na koniec finaliści Mam Talent przygrywali najbardziej wytrwałym uczestnikom zabawy do tańca.