Spotkanie informacyjne – wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii

Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju wraz z partnerami zaprasza wszystkich mieszkańców z terenu gmin: Tuchów, Szerzyny, Rzepiennik Strzyżewski, Gromnik, Ryglice, na spotkanie informacyjne, na którym zaprezentowane zostaną korzyści z wykorzystywania instalacji OZE w gospodarstwach domowych i życiu codziennym.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, tj. 26 listopada 2014 r. o godz. 16:00 w Bibliotece Publicznej w Tuchowie (Dom Kultury w Tuchowie, wejście od strony torów, I piętro)

Spotkanie poprowadzi ekspert z zakresu wykorzystywania instalacji OZE, w tym instalacji fotowoltaicznych – przedstawienie mechanizmu działania, możliwości ich zastosowania, zalet i wad.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju w celu potwierdzenia obecności lub zasięgnięcia szczegółowych informacji.

e-mail: pogostoro@interia.pl

Projekt Ekologia i odnawialne źródła energii korzyścią obszaru współfinansowany jest ze środków Unii Europejskich w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Działania Wdrażanie Projektów Współpracy.