Edward Linde-Lubaszenko i Paweł Sanakiewicz na scenie w Rzepienniku Strzyżewskim

3 czerwca na sali widowiskowej w Rzepienniku Strzyżewskim  wystąpił w spektaklu „Lęki poranne” znakomity duet: Edward Linde-Lubaszenko i Paweł Sankiewicz. Spektakl  promuje projekt 60+ NOWY WIEK KULTURY, którego celem jest aktywizacja społeczna osób w wieku 60+.

Projekt realizowany jest przez krakowski Teatr Nowy ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wszystkie osoby z terenu naszej gminy, które zgłoszą się do bezpłatnego udziału w projekcie przez następne miesiące będzie pracować wspólnie podczas wyjazdowych szkoleń i  prac lokalnych, a efekty zobaczymy pod koniec roku. Na bieżąco będziemy monitorować postępy naszych 60+.