Rekrutacja na staż i zatrudnienie subsydiowane w GOK w ramach projektu KONSERWATOR!

Informujemy, że od 3 lutego br. rozpoczęła się rekrutacja osób do programu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – KONSERWATOR – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia.  W ramach programu Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim zatrudni:

– 2 osoby na stanowisko instruktora

– 1 osobę na stanowisko konserwator-regionalista

– 1 osobę na staż na stanowisko animator kultury

Wszelkie informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się pod adresem http://wup-krakow.pl/projekty-wup/konserwator/rusza-rekrutacja-osob-do-projektu-201ekonserwator-2013-program-aktywizacji-zawodowej-osob-pozostajacych-bez-zatrudnienia201d.

Rekrutacja uczestników trwa do 14 lutego 2014 r. do godz. 16.00.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego należy zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie.

Można złożyć maksymalnie 3 formularze zgłoszeniowe na trzy wybrane oferty pracy lub stażu.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami (Oświadczenie uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz  Oświadczenie o pozostawaniu bez zatrudnienia, a także ksero dowodu osobistego) można:

–     złożyć na dzienniku podawczym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (Pl. Na Stawach 1 parter),

–     złożyć w powiatowych urzędach pracy zgodnych z miejscem zamieszkania (niezależnie od tego czy osoba jest zarejestrowana w nim czy nie)

–     złożyć w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie (al. Solidarności 5-9)

–     złożyć w Centrum Informacji i i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu (ul. Węgierska 146)

–     wysłać pocztą na adres: Wojewódzki Urząd Pracy, Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, z dopiskiem projekt KONSERWATOR.

Wysyłając formularz pocztą należy pamiętać, że decyduje data wpływu do WUP Kraków. Formularze, które dotrą do WUP po 14 lutego br. będą odrzucone ze względów formalnych.